Ο Δήμος Ραφήνας-Πικερμίου βράβευσε τα παιδιά της

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΕΔΩ:
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    5
    Shares

Ο Δήμος Ραφήνας-Πικερμίου βράβευσε τα παιδιά της

Σε μία κατάμεστη αίθουσα του αμφιθεάτρου του 1ου Λυκείου Ραφήνας πραγματοποιήθηκε χθές Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 η τελετή απονομής βραβείων στους μαθητές Λυκείου της πόλης μας που πέρασαν κατα την φετινή χρονιά σε ανώτερες και ανώτατες σχολές.

Παρευρέθη πλήθος κόσμου και την τελετή προλόγισε ο Δήμαρχος Ραφήνας Ευάγγελος Μπουρνούς , παρεβρέθηκαν και απένειμαν βραβεία οι Αντιδήμαρχοι Δήμητρα Τσεβά, Δημήτρης Κατσουλάκης και Ανδρέας Βασιλόπουλος, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι Χρήστος Τσεμπέρης, Παναγιώτης Γαβριήλ, Παύλος Μπατάλης, Βασίλης Πιστικίδης, Αντώνης Παλπατζής, Σπύρος Κάρλος, Μαρία Βιάδη – Αραπκιλή, ο Γενικός Γραμματέας του Δήμου Ανδρέας Γκουγκουλής, ο Αντιδήμαρχος Μαραθώνα Χρήστος Στάμου και η εκπρόσωπος από τον ΔΑΑ “Ελευθέριος Βενιζέλος” κα. Αναματερού,

Οι βραβευθέντες μαθητές αναλυτικά ήταν οι εξής:

Από το Γενικό Λύκειο Ραφήνας:

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΒΑΡΚΟΥΤΑ ΙΛΙΑΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΒΕΪΖΙ ΧΕΛΓΚΕΝΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΕΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΒΕΛΛΙΝΙΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΕΝΤΡΑΣΚΟΥ ΝΤΑΜΙΑΝ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΒΛΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΩΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΓΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΠΑΝΤΕΛΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΛΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΡΑΣΜΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.
ΓΚΙΩΝΗ ΖΩΙΤΣΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΚΟΓΚΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΓΚΟΥΜΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΔΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΟΥΔΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΖΑΪΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΖΑΝΑΣΙ ΜΙΓΚΟΥΕΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ ΕΚΠΑ
ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΘΕΟΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.
ΚΑΤΣΙΚΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.
ΚΑΦΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.
ΚΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Ε.Ν.
ΚΟΝΙΑΡΗ ΛΥΔΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΤΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΥΡΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΑΣΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΛΕΚΑ ΚΕΤΓΙΑΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΛΥΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΜΑΓΚΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΝΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΣΕΛΟΥ – ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΕΪΔΑΝΗ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΝΤΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΕΝΤΑΪ ΑΛΕΞ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΠΙΣΜΠΙΡΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΛΕΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΝΕΡΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΝΙΤΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) ΣΜΥΝ
ΝΤΖΕΡΕΜΕ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΣΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΜΥΡΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΟΥΡΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΖΑΝΕΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΦΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

Από το ΕΠΑΛ Ραφήνας

ΑΚΤΥΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ  ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ      ΑΘΗΝΑ Ε.Κ.Π.Α
ΒΑΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ  ΑΓΩΓΗΣ  ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ  ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΡΗΓΑΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΦΥΣΙΚΗΣ  ΑΓΩΓΗΣ     ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ     ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΓΕΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΙΟΝΙΟ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ  ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΔΥΣΗΣ      ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ   ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ  ΚΑΙ    ΕΠΙΚΟΙΝ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
ΖΕΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΑ.Δ.Α.
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΙΟΝΙΟ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΠΑ.Δ.Α.
ΚΑΛΟΠΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ  ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ  ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ  ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΓΕΩΠΟΝ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΚΟΣΤΣΙΕΛΝΙΚ ΝΤΑΜΙΑΝ ΜΑΤΕΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΦΕΡΕΙΑΚΗΣ  ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ   ΑΘΗΝΩΝ ΕΚΠΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ  ΚΑΙ   ΨΗΦΙΑΚΩΝ  ΤΕΧΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ  ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠ.  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΝΙΑΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΑ.Π.Α.
ΝΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ  ΠΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑ.Δ.Α.
ΟΥΣΤΟΒ ΜΑΝΟΥΕΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟ  ΠΑΝΕΠ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΚΑΙ  ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ Ε.Κ.Π.Α
ΠΑΠΑΔΕΛΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΠΕΡΧΑΤΙ ΚΛΕΒΙΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑ.Δ.Α.
ΠΟΥΛΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ        ΠΑΝΕΠ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΑΤΤΑΝ ΜΑΝΠΡΙΤ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΤΣΑΧΤΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑ.Δ.Α.
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑ.Δ.Α.

Από το Εσπερινό ΕΠΑΛ Ραφήνας

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Από το Γενικό Λύκειο Πικερμίου

ΑΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΓΚΟΥΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΕΥΤΑΞΙΑ ΛΥΔΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΒΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΛΩΘΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΛΩΘΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΟΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΑΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΛΕΧΤΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΝΕΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΤΑΡΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΤΟΥΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΜΑΛΕΑ ΗΛΙΑΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΝΑΓΙΑΡΗΣ ΜΑΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΤΖΙΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΟΥΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΟΥΡΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΧΑΡΙΔΟΥ ΓΙΑΓΚΙΕΛΑ ΕΥΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

Δείτε το σχετικό Βίντεο Απο την χθεσινή εκδήλωση στο αμφιθέατρο του 1ου Λυκείου Ραφήνας της Βράβευσης των Μαθητών.

ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

ΠΗΓΗ:EASTRUNNER.GR


ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΕΔΩ:
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    5
    Shares

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *